پژمانفر : سند 2030 لغو نشده بله صرفا اجرای آن متوقف شده است

۰۳ تير ۱۳۹۶ 0

سند 2030 هنوز اعتبار دارد و می‌تواند در زمان دیگری اجرا شود. مجلس هم نمی‌تواند در این زمینه ورود کند چون چیزی به مجلس ارجاع نشده است.  

ایران نقش بی بدلیلی در احیاء آرمان های فلسطین دارد

۰۲ تير ۱۳۹۶ 0

 نمایندهٔ دورهٔ نهم و دهم مجلس شورای اسلامی گفت: در زمان طاغوت باید منتظر مرگ آرمان‌های فلسطین می‌بودیم اما انقلاب ایران باعث شده تا بحث فلسطین امروز تبدیل به یک موضوع بین‌المللی شود و ایران در این موضوع نقش بی‌دلیل ایفا می‌کند.

عده ای سعی در کم رنگ کردن روز قدس دارند

۰۱ تير ۱۳۹۶ 0

نائب رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه عده‌ای از دیرباز سعی در کم رنگ کردن روز قدس داشته اند گفت: امام خمینی(ره) با نام‌گذاری روز قدس آن را ماندگار کرد.  

انفصال دو ماهه از خدمت به دلیل قانون‌مداری

۳۱ خرداد ۱۳۹۶ 0

رسیدگی به حسابرسی مالی شهرداری مشهد تنها در صلاحیت شورای اسلامی شهر است و دیوان محاسبات در این بخش صلاحیتی ندارد بنابراین پافشاری این ارگان برای حسابرسی مالی شهرداری مشهد سئوالی است که همچنان بی‌پاسخ مانده است.  

موشکی های سپاه پاسخ برای یاوه گوییهای داعش و حامیانش یعنی آمریکا، عربستان، انگلیس و رژیم صهیونیستی

۳۰ خرداد ۱۳۹۶ 0

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سپاه پاسداران ثابت کرد که منطقه جای داعش و حامیانش نیست، گفت: ...

بحث علمی، با فضیلت‌ترین عمل در شب قدر است

۲۸ خرداد ۱۳۹۶ 0

نماینده مردم مشهد و کلات، در مجلس شورای اسلامی گفت: در شب قدر با فضیلت‌ترین کار مذاکره علمی است؛ مهمترین کاری که در شب قدر باید انجام داد تصمیم گرفتن است.  

تدریس قرآن برای پیش دبستانی طبق سند ۲۰۳۰ ممنوع است - این سند مانند برجام و FATF است

۲۴ خرداد ۱۳۹۶ 0

حجت‌الاسلام والمسلمین نصراله پژمانفر رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در نشست تخصصی «بررسی سند ۲۰۳۰» که عصر دیروز (دوشنبه ۲۲ خرداد ماه) در خبرگزاری فارس برگزار شد، با اشاره به اینکه حرکت بر اساس گفتمان انقلاب باعث پیشرفت و ترقی این نظام بوده است، بیان داشت: هر گاه از این گفتمان فاصله گرفتیم یا...  

انجام حمله تروریستی بدون نفوذی ها ممکن نیست

۲۴ خرداد ۱۳۹۶ 0

نماینده طرقبه با بیان اینکه مسائل ضد امنیتی و تروریستی بدون اجرای پروژه نفوذ قابل تحقق نیست گفت:افرادی که به مجلس حمله کردند، همین چند نفر نبودند و بازوهای متنوعی در داخل کشور داشتند.  

اعتراض رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس به برخورد با فعالان قرآنی مشهد

۲۱ خرداد ۱۳۹۶ 0

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با صدور بیانیه ای، نسبت به اقدام ناشایست حراست ارشاد خراسان رضوی در برخورد با فعالیت فرهنگی فعالان قرآنی مشهد اعتراض کرد.  

چطور دولتی که پولی در بساط نداشت یارانه مستمندان را در شب انتخابات افزایش می دهد؟‌

۲۷ فروردین ۱۳۹۶ 0

سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی ، با اشاره به ماجرای افزایش یارانه نقدی مددجویان کمیته امداد و  بهزیستی، اظهار داشت: این موضوع مصوبه مجلس بوده و ارتباطی به دولت پیدا نمی کند به طوریکه هم اکنون این افزایش میزان یارانه به نام دولت تمام می شود.

کریمی قدوسی : حرف مردم مستضعف در دولت انقلابی به خوبی شنیده می شود

۲۷ فروردین ۱۳۹۶ 0

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: در دولت انقلابی حرف مردم مستضعف به خوبی شنیده می شود و خواسته های آنان را به خوبی درک می کند و در راستای آن قدم بر می دارد.

ضرورت توجه به گفتمان امام(ره) و رهبری در انتخاب اصلح

۲۷ فروردین ۱۳۹۶ 0

در همایش بصیرتی ائمه جماعات اهواز، ضرورت توجه به گفتمان امام و انقلاب در انتخاب اصلح، تأکید و مطرح شد: تلاش حداکثری روحانیون، بدون نگرانی از تفرقه افکنی های دشمنان، عرصه را در اختیار نیروهای مستضعف انقلاب قرار داده و روحیه از دست رفته در جامعه را به مردم باز می گرداند.

سرویها : تامین بودجه احداث باغ موزه دفاع مقدس با مشارکت شهرداری مشهد

۲۷ فروردین ۱۳۹۶ 0

رییس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: مقرر شده یک قطعه زمین ارزشمند به شهرداری مشهد واگذار شود تا از محل ارزش افزوده حاصل از فروش زمین با پروانه ساختمانی آن، بودجه ساخت باغ موزه دفاع مقدس تامین گردد.

سوال کریمی قدوسی از طیب نیا درخصوص قاچاق کالا

۲۶ فروردین ۱۳۹۶ 0

طبق گزارش‌های ستاد مرکزی مبارزه با قاچاق کالا و ارز،  قاچاق گسترده خارج از مبادی رسمی کشور انجام می‌شود، ‌مبادی که گمرک هیچ نظارتی  بر آنها ندارد.

برگزاری کنفرانس بین المللی برنامه ریزی و مدیریت شهری در ماه آینده درشهر مشهد

۲۶ فروردین ۱۳۹۶ 0

بعد ازظهر 4 اردیبهشت ماه کارگاه متروپلیس باعنوان شهر هوشمند با تدریس پروفسور ورماست مشاور شهردار آمستردام پیش بینی شده است .

آصفی یزدی : المان های شهری مشهد به عنوان یک الگو در کشور شناخته می شوند

۲۶ فروردین ۱۳۹۶ 0

محمدآصفی یزدی  اظهار داشت: نصب المان های نوروزی در شهر مشهد تبدیل به یک برند کشوری شده و شهر مشهد امروز در حوزه المان ها در سطح کشور می درخشد

کریمی قدوسی : دولت ها باید بتوانند اقتصاد را به جایگاه دفاعی کشور برسانند

۲۲ فروردین ۱۳۹۶ 0

عضو کمیسیون امنیت مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه حل مسائل اقتصادی از مسائل دفاعی ساده‌تر است گفت: فرق ما و کشورهای صنعتی دیگری که اقتصاد پیشرفته‌ای دارند، باور است؛ برخی از مسئولان ما خودشان را باور ندارند.

قدیری طرقی : مدیریت بحران به صورت کامل مورد امتحان قرار نگرفته

۲۲ فروردین ۱۳۹۶ 0

عضو شورای اسلامی شهر مشهد با بیان اینکه زلزله اخیر که در مشهد اتفاق افتاد اگر به مدت یک دقیقه ادامه داشت خسارت های بسیار زیادی بر جای می گذاشت گفت: در زمان بحران به نظر می رسد که کم بیاوریم و آن اتحاد لازم وجود نداشته باشد و بعضا مسائل سیاسی و جناحی در این فعالیت ها تاثیر گذار باشد.  

فاطمه غیور : یک بام و دو هوای روستاهای منفصل طوس و قرقی

۲۱ فروردین ۱۳۹۶ 0

با توجه به عدم تعریف طرح تفصیلی در طول چهار سال گذشته ، شهروندان ساکن درمناطق الحاقی برای اجرای پروژه های ساخت و ساز دچار مشکلات عدیده ای شده اند.

آیین نامه مدیریت بحران در ساختمان های بلند مرتبه تصویب شد

۲۱ فروردین ۱۳۹۶ 0

در جلسه علنی عصر دیروز شورای اسلامی شهر، لایحه شهرداری مشهد در خصوص آیین‌نامه واکنش در شرایط اضطراری و مدیریت بحران در ساختمان های میان مرتبه، بلندمرتبه و ویژه بیشتر از 23 متر ارتفاع به تصویب رسید.