رزمایش نظامی مشترک پاکستان، امارات و رژیم صهیونیستی در خاک آمریکا
سه شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۵
0 نظر
374 بازدید

رزمایش نظامی مشترک پاکستان، امارات و رژیم صهیونیستی در خاک آمریکا

نیروی هوایی رژیم صهیونیستی، پاکستان و امارات متحده عربی در یک مانور هوایی مشترک شرکت کردند.

 

به گزارش پاژنیوز به نقل از  سپوتینگ، برگزاری مانور نظامی مشترک میان کشورهایی که دارای روابط دیپلماتیک مشترک نیستند موضوع عجیبی به نظر می‌رسد اما روز دوشنبه اسرائیل، پاکستان و امارات متحده عربی در قالب مانور نیروی هوایی آمریکا با نام "پرچم قرمز" در پایگاه نیروی هوایی نلیس صحرای نوادا شرکت کردند.

 

 

سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی از اظهارنظر درباره حضور در این رزمایش در کنار پاکستان و امارات امتناع کرده در ارتباط با  حضور  اسرائیل گفت: نیروی هوایی همواره در اسرائیل و خارج از آن برای حفظ آمادگی عملیاتی در موقعیتهای عملیاتی مختلف آموزش می‌بینند. "پرچم قرمز" یک رزمایش منحصر به فرد و با کیفیت بالا به شمار می‌رود.

 

انتظار می‌رود در این  رزمایش آمریکا جنگنده‌های اف 35 جدید خود را به پرواز درآورد. اسرائیل  برای کمک به تضمین  برتری هوایی خود در آینده ده‌ها فروند از این نوع جنگنده را سفارش داده است.

 

حتی با این وجود که امارات تاکید کرده این رزمایش هیچ ارتباطی به دولت این کشور ندارد اما پذیرش نماینده‌های دیپلماتیک رژیم صهیونیستی بیانگر بهبود روابط میان طرفین به شمار می‌رود.

 

طبق برنامه این رزمایش تا 26 آگوست در پایگاه نیروی هوایی نلیس که یکی از بزرگترین پایگاه‌های جنگنده در دنیا به شمار می‌رود ادامه خواهد داشت.

 

4762

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر