دولت در احداث و اداره بیمارستان‌ها و مراکز درمانی سپاه هیچ‌گونه کمکی به ما نمی‌کند
جمعه ۲۲ مرداد ۱۳۹۵
0 نظر
248 بازدید

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در بهداری نیروی زمینی سپاه پاسداران:
دولت در احداث و اداره بیمارستان‌ها و مراکز درمانی سپاه هیچ‌گونه کمکی به ما نمی‌کند/ احداث ۱۰۰ بیمارستان صحرایی در مناطق محروم و مرزی توسط سپاه

مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در بهداری نیروی زمینی سپاه پاسداران گفت: 100 بیمارستان صحرایی در مناطق محروم و مرزی توسط سپاه احداث شده که متأسفانه دولت در احداث و اداره بیمارستان‌ها و مراکز درمانی هیچ‌گونه کمکی به ما نمی‌کند و هزینه‌های میلیاردی درمان در این مراکز، تنها بر دوش سپاه است.


به گزارش پاژ به نقل از صبح توس، حجت‌الاسلام رضا علی صمدی، مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در بهداری نیروی زمینی سپاه انقلاب اسلامی در جمع خبرنگاران، پیرامون برگزاری اولین «گردهمایی حجاب و عفاف در محیط درمانی» که ظهر امروز در سالن همایش بیمارستان امام حسین(ع) مشهد برگزار شد اظهار داشت: این گردهمایی برای اولین بار در کشور به همت فرماندهی و نمایندگی ولی‌فقیه در مرکز بهداری شمال شرق نیروی زمینی سپاه باهدف برجسته‌سازی ارزش‌های اخلاقی در مراکز درمانی برگزارشده است.


حجت‌الاسلام صمدی در خصوص دیگر اهداف این گردهمایی بیان داشت: تشویق خواهران پیشگامی که در امور عفاف و حجاب فعال هستند و بست، گسترش و ترویج این فرهنگی فاطمی در میان مراجعین و کارکنان از دیگر اهداف این گردهمایی پربرکت است.


وی در ادامه افزود: این همایش باعث آگاه‌سازی مراجعین مراکز بهداری سپاه نیز می‌شود و مراجعین بر خود می‌دارند که در این مراکز مقوله حجاب و عفاف را رعایت کنند.


مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در بهداری نیروی زمینی سپاه با اشاره به اجرایی شدن طرح «انطباق» در اکثر بهداری‌ها و بیمارستان‌های سپاه گفت: انطباق عملیات پزشکی با احکام شرعی در بیش از ۸۰ درصد مراکز درمانی سپاه باهدف بالا بردن اعتماد خانواده‌ها به مراکز درمانی سپاه اجرایی شده است؛ این طرح باعث بالارفتن راندمان کاری شده و با استقبال فراوان توریست درمانی نیز روبه‌رو شده است.


حجت‌الاسلام صمدی با تأکید بر اینکه مسئولین در جهت ترویج فرهنگ عفاف و حجاب باید اقدامات و همایت مای بیشتری انجام دهند، افزود: در کنار مسئولین، رسانه‌ها نیز می‌توانند در ترویج و فرهنگ‌سازی فرهنگ عفاف و حجاب اقدامات قابل‌توجه و مهمی را انجام دهند.


وی خاطرنشان کرد: نیروی زمینی سپاه تاکنون ۹ بیمارستان و بیش از ۳۰ مرکز درمانی در سطح کشور دایر کرده است. به لطف خدا توانسته‌ایم از سال ۸۸ تا به امروز ۱۰۰ بیمارستان صحرایی جهت خدمت‌رسانی رایگان در مناطق محروم و مرزی برپا کنیم که در این بیمارستان‌ها بیشترین خدمات به هم‌وطنان اهل سنت ارائه می‌شود.


مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در بهداری نیروی زمینی سپاه ادامه داد: از این ۱۰۰ بیمارستان ۱۰ بیمارستان در سیستان و بلوچستان برپاشده که باعث بالا رفتن برادری و وحدت شیعه و سنی شده است؛ این اقدام سپاه بازخورد بسیار مثبتی به همراه داشته و به اذعان یکی از مولوی مای سرشناس آن منطقه باعث دور شدن اهالی تسنن از رژیم آل سعود و نزدیکی آن‌ها به جمهوری اسلامی ایران شده است.


حجت‌الاسلام صمدی در پایان با انتقاد از دولت گفت: متأسفانه دولت در احداث و اداره بیمارستان‌ها و مراکز درمانی هیچ‌گونه کمکی به ما نمی‌کند و هزینه‌های میلیاردی درمان در این مراکز، تنها بر دوش سپاه است.

نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر