احتمال انتصابات احمدی نژاد برای دبیری مجمع تشخیص مصلحت نظام
پنجشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۶
0 نظر
54 بازدید

احتمال انتصابات احمدی نژاد برای دبیری مجمع تشخیص مصلحت نظام

 

دکتر محمود احمدی‌نژاد در کرسی دبیری مجمع تشخیص مصلحت نظام دوران جدیدی از خدمت به نظام را تجربه خواهد کرد؟

 


تحلیل اینکه انتصاب احتمالی دکتر محمود احمدی‌نژاد در کرسی دبیری مجمع تشخیص مصلحت نظام چقدر برای فعال کردن و انقلابی سازی این کرسی عاطل مانده می‌تواند موثر باشد بماند برای وقتی که این احتمال به وقوع پیوست!
 

 
پاژنیوز: مهران موزون: چندی است که شنیده می‌شود دبیر بعدی مجمع تشخیص مصلحت نظام محمود احمدی‌نژاد است که به ریاست آقای آیت‌الله هاشمی شاهرودی در سمت جدید خود دوران جدیدی از خدمت به نظام را تجربه خواهد کرد.


صرفنظر از اینکه شخص ولی امر چه تصمیمی برای لیست جدید انتصابات مجمع اتخاذ خواهند فرمود.
صرفنظر از اینکه پتانسیل خدمت‌رسانیِ احمدی‌نژاد فرای دبیری مجمع تشخیص مصلحت نظام هست یا نیست!


و صرفنظر از اینکه بوی انتصابات انقلابی برای دوره جدید مجمع به مشام می‌رسد (که در این صورت خبر احتمال انتصاب احمدی‌نژاد به سمت دبیری مجمع تشخیص مصلحت نظام کاملاً طبیعی است)
و صرفنظر از موارد دیگر ...

 

باید توجه داشت که، اصولاً در خصوص انتصاباتی که مقام معظم رهبری مستقیماً منصوب می‌نمایند پرتاب اسامی مختلف در رسانه‌ها (به عنوان پیشنهاد عزل و نصب افراد و گزینه‌ها) امر پسندیده‌ای نیست و چه بسا شرعاً هم مورد اشکال باشد زیرا شائبه فشار بر رهبری برای عزل و نصب را ایجاد می‌کند.

 

علی ایحال،
مطلبی که سایت افراطی "انتخاب" به نقل از "آرمان" در خصوص عدم تمدید عضویت احمدی‌نژاد در دوره جدید مجمع تشخیص مصلحت ، قلمی و به فضای سایبر پرتاب کرده است می‌تواند بیانگر آن باشد که: ظاهرا خبر انتصاب محمود احمدی‌نژاد به عنوان دبیر در مجمع تشخیص مصلحت خیلی دور از حقیقت نیست که دشمنان قسم خورده اش اینچنین به تکاپوی فضاسازی رسانه‌ای افتاده‌اند.
 


اما؛ تحلیل اینکه انتصاب احتمالی دکتر محمود احمدی‌نژاد در کرسی دبیری مجمع تشخیص مصلحت نظام چقدر برای فعال کردن و انقلابی سازی این کرسی عاطل مانده می‌تواند موثر باشد بماند برای وقتی که این احتمال به وقوع پیوست!

 

منبع : راهکارنیوز

 

خبر سیاسی
احمدی نژاد
نام
ایمیل
متن نظر
عبارت داخل تصویر